antypl

Subtitle

Leczyć nadciśnienie Korzystanie Natural Strona główna zadośćuczynienie

Naturalnym sposobem radzenia sobie z nadciśnieniem jest wyeliminowanie trucizn z systemu, które powodują go. Pacjent powinien zawsze przestrzegać rutynę we1l zbilansowanej diety, ćwiczeń i odpoczynku. Dieta ma zasadnicze znaczenie. Pacjent powinien rozpocząć proces uzdrawiania yasmin cena żyjąc na ekskluzywnym owoców diety przez co najmniej pięć dni i ma świeże soczyste owoce w odstępach co pięć godzin trzykrotnie w ciągu dnia. Pomarańcze, jabłka, gruszki, mango, ananas, papaja i arbuzy są najlepsze diety w takich przypadkach. Mleko może być dodany do diety owoców po pięciu dniach. Pacjent może mieć w swojej żywności zboża po upływie 10 dni lub więcej.


Warzywa są również dobre dla pacjenta nadciśnienie i wegetarianie mają uderzająco niższe ciśnienie krwi. Warzywa powinny zostać podjęte najlepiej surowe. Jeśli są one przygotowane, należy upewnić się, że ich naturalne soki nie spalone w procesie gotowania. Warzywa, takie jak ogórek, marchew, pomidor, cebula, rzodkiewka, kapusta i szpinak są najlepiej przyjmować w ich surowej postaci. Mogą być cięte na małe kawałki z odrobiną soli i soku z cytryny dodany do nich, tak aby uczynić je bardziej znośnym. Spożycie soli powinno być ograniczone; w żadnym przypadku nie należy więcej niż czterech gramów lub pół łyżeczki dziennie. Proszek do pieczenia, zawierający węglan sodu, należy również unikać.
Czosnek uważany jest za jeden z najbardziej skutecznych środków do obniżenia ciśnienia krwi. Ciśnienie i napięcie są zredukowane, ponieważ ma moc, aby złagodzić skurcz małych tętnic. Czosnek również spowalnia puls i zmienia rytmu serca, oprócz łagodził objawy: zawroty głowy, drętwienie, duszność i powstawania gazów w przewodzie pokarmowym. Średnia dawka powinna wynosić od dwóch do trzech kapsułek dziennie dokonać wyłomu w ciśnieniu krwi. Według naukowca w George Washington University w Ameryce, jak: czosnek i cebula zawierają dużo adenozyny, która jest gładka zwiotczających mięśnie.


Seler Uważa się, że zostały wykorzystane jako środek ludowej do obniżenia ciśnienia krwi w Azji od 200 p.n.e. Dr William Elholt, farmakolog z Uniwersytetu w Chicago Pritzker School of Medicine, niedawno wyizolowali lek redukujący ciśnienie krwi w tym warzyw. Ciśnienie obniżenie chemiczny nazywany jest 3-n-butylo? Ftalid, który daje seler aromat. Elliot mówi seler może być wyjątkowy, ponieważ "aktywny obniżające ciśnienie krwi związek znajduje się w dość dużych ilościach w selera, a nie w wielu innych warzyw". Uważa on tha t seler obniża ciśnienie krwi poprzez zmniejszenie yasmin cena stężenia hormonów stresu, które powodują krew. Statki uciskać. Sugeruje on, seler może być najskuteczniejszym ciśnienia krwi związanego ze stresem psychicznym. Pacjent może przybrać dwie łodygi selera codziennie z korzystnych rezultatów.


Arbuz jest kolejnym cennym zabezpieczeniem przed wysokim ciśnieniem krwi. Stwierdzono, że w ostatnich eksperymentach substancja uzyskiwany z nasion arbuza ma określone działanie w rozszerzeniu yasmin cena ciśnienie krwi. Nasiona suszone i palone powinny być podejmowane w liberalnych ilościach.


Ziemniaki, zwłaszcza jeśli gotowane, są cennym pokarmem dla obniżenia ciśnienia krwi. Gdy gotuje się z ich skóry, pochłaniają bardzo mało soli. Tak więc mogą one stanowić użyteczny dodatek do diety wolnej soli zalecane u pacjentów z wysokim ciśnieniem krwi. Ziemniaki są bogate w potas, ale nie w soli sodowych. Niniejszy magnezu w warzyw wywiera korzystny wpływ na obniżenie ciśnienia krwi.


Stosowanie oliwy z oliwek w diecie może pomóc obniżyć ciśnienie krwi. Badanie przeprowadzone przez naukowców ze Stanford Medical School 76 średnim wieku mężczyzn z wysokim ciśnieniem krwi, kilka lat temu stwierdził, że ilość tłuszczów jednonienasyconych w trzech łyżkach oliwy z oliwek dziennie może obniżać ciśnienie skurczowe o dziewięć punktów i rozkurczowego ciśnienia tętniczego o sześć punktów. Bardziej niezwykłe, University of Kentucky Badania wykazały, że zaledwie dwie trzecie z łyżką oliwy z oliwek na dobę zmniejszył ciśnienie krwi o około pięć punktów skurczowego i rozkurczowego czterech punktów u mężczyzn.


Pacjent z nadciśnieniem powinny przestrzegać planu dobrze zbilansowanej diety, w której składniki żywności powinny być mniej więcej w następującej proporcji: węglowodany, 20 procent białka, od 10 do 15 procent tłuszczu pięć procent i owoców i warzyw od 60 do 65 za cent. W tym planie, jeden główny posiłek powinien być oparty na surowej żywności, podczas gdy drugi główny posiłek może składać się z potraw gotowanych. Posiłki powinny być brane powoli i w miłej yasmin cena atmosferze. Żywność powinna być dobrze mastykację jako proces trawienia rozpoczyna się w jamie ustnej. Obiad zazwyczaj nie powinno być brane późno.


Wykonywanie odgrywa ważną rolę w leczeniu nadciśnienia. Chodzenie jest doskonałą formą ćwiczeń. To pomaga rozładować napięcie, buduje mięśnie i pomocy w krążeniu krwi. Ponieważ ciśnienie krwi wykazuje oznaki maleje, więcej ćwiczeń, jak na rowerze, pływanie i jogging powinny zostać podjęte.